תקנון אתר

כללי

 1. ויקטוריה – נסיכה ליום אחד, הינו אתר אינטרנט למכירת מוצרים יעודיים לחווית בת המצוה והוא בבעלות אילנית יתח.
 2. הנך מתבקש לקרוא את תקנון האתר בעיון, כל מי שבוחר לשהות באתר, לבצע הזמנות, להצטרף למועדון הלקוחות או כל פעולה אחרת באתר בעצם מאשר בהתנהגותו ומסכים לתקנון ולתנאיו, ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד האתר ואו בוטיק ויקטוריה ואו אילנית יתח, בקשר לתקנון זה.
 3. הוראות התקנון יחולו על כל שימוש של המשתמש באתר, ומהווים את הבסיס המשפטי בין המשתמש לאתר.
 4. השימוש בלשון זכר הינו לצורכי נוחות בלבד, הכוונה הינה לשני המינים.


רכישה

 1. הרכישה באתר באמצעות כרטיס אשראי, או באמצעות PAYPAL בלבד.
 2. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית המבצע צפוי להליכים משפטיים בהתאם לקבוע בחוק.
 3. לרכישת מוצר באתר יש למלא פרטים : שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי כנדרש. יש לדאוג למסור את הפרטים הנכונים, אחריות על הפרטים הנכונים הם באחריות הלקוח, ורק בעזרתם נוכל להשלים את תהליך הרכישה.
 4. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצרים יהווה אישור הלקוח להזמנה. רק לאחר בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ואישור של חברת האשראי ההזמנה תאושר, כאמור חיוב הלקוח יתבצע ע"י כרטיס האשראי או ע"י    PAYPAL לפי דרישת הלקוח.
 5. אישור ההזמנה ישלח רק לאחר אישור חברת האשראי על העסקה, ובכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי.
 6. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברות האשראי האתר יודיע ללקוח, הלקוח יפנה אל שירות הלקוחות של האתר ויסדיר את התשלום מול חברת האשראי, במידה ולא יצליח לבצע את התשלום בתוך 3 ימי עסקים מיום ההזמנה המקורי, האתר יהיה זכאי אך לא חייב לבטל את ההזמנה ללא חיוב הלקוח.
 7. יש לציין שוב, שיום ביצוע ההזמנה, יחשב מהיום בו אישרו את העסקה בחברת האשראי.

 

משלוחים

 1. האתר יספק מוצרים ששולמו במלואם בלבד בכרטיס האשראי  או בחשבון PAYPAL  כולל דמי משלוח במידה ויידרשו.
 2. המוצרים יסופקו לכתובת הלקוח כפי שנרשמה על ידו, ללקוח לא תהיה שום טענה במידה וסיפק כתובת שגוייה, במידה וסופקה כתובת שגוייה, יחויב הלקוח בגין משלוח זה גם במידה והמשלוח המקורי היה ללא עלות.
 3. האתר לא יהיה אחראי על עיכוב באספקה שנוצר ע"י צדדים שלישיים או כתוצאה מכוח עליון.
 4. חלק מהמוצרים באתר הינם מוצרים גדולים  עם מחיר הובלה שונה, כל המוצרים הנ"ל מסומנים ומצוינים ככאלה, וכאמור מחיר ההובלה של אותם מוצרים יהיה שונה בהתאם לגודלם ומשקלם.
 5.  בוטיק ויקטוריה – נסיכה ליו אחד, עושה הכל שאתר האינטרנט יהיה מעודכן בכל רגע במלאי נכון, למרות זאת במידה ויתברר כי מסיבות שונות לא היה המלאי הרצוי , שירות הלקוחות יפנה אל הלקוח ויציע לו או החזר כספי או מוצר חילופי בהתאם לרצונו הבלעדי.
 6. כאמור במקרה זה לא תהיה ללקוח שום טענה או תביעה מכול סוג בגין המלאי החסר.
 7. זמני האספקה המצוינים באתר הינם ימי עסקים ( ימי א-ה , לא כולל ימי שישי שבת וערבי וימי חג), כמו כן, הלקוח מבין שהובלת המוצרים יכולה להיות מוגבלת לאזורים ולאפשרויות בהתאם למדיניות המשלוחים באתר.
 8. במידה והמוצר לא סופק ללקוח בזמן המצוין באתר, הלקוח מחויב להודיע זאת לשירות הלקוחות במיידי, אנו נבצע בדיקה מהירה בדבר העיכוב, ונעדכן את הלקוח בסיבת העיכוב ובתאריך החדש לקבלת המוצר.
 9. ימי עסקים נחשבים כימי פעילות בימים א-ה, בהם אין חגים ומועדים.
  הזמנות שיבוצעו עד השעה 14:00 יארזו ויסופקו 1-4 ימי עסקים לאחר ההזמנה.
  הזמנות שיבוצעו לאחר השעה 14:00 ייחשבו כאילו בוצעו ביום שלמחרת.
  הזמנות שיבוצעו בסופי שבוע החל מיום חמישי בשעה 14:00 ועד יום שבת יארזו ביום א' ויספוקו במהלך 4 ימי עסקים.

 

החזרות וביטולים

 1. לקוח רשאי להחזיר ולבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ובהתאם למדיניות ההחזרה והביטולים המופיעים באתר:
 2. החזר מוצר יתבצע עד 30 יום מיום רכישת המוצר.
 3. ההחזר או הביטול יעשו ע"י פניה לשירת הלקוחות של האתר.
 4. במידה והמוצר עדיין לא סופק ללקוח, תתבטל העסקה ויוחזר הכסף ללקוח ללא שום עלות נוספת.
 5. במידה ומוצר שסופק ללקוח נמצא פגום , יש לשלוח את המוצר הפגום לכתובת הבוטיק המופיעה באתר.
 6. הלקוח מבין שהאתר ובעליו הם הסמכות הבלעדית בשיקול הדעת לגבי מצב המוצר המוחזר.
 7. אין החלפת מוצר פגום במוצר חדש עד לבדיקת הספק.
 8. במידה והמוצר סופק ללקוח, והלקוח רוצה להחזירו מסיבה שאינה פגם, על המוצר להיות במצבו המקורי שלא נעשה בו שימוש ובאריזתו המקורית, במידה והמוצר עומד בתנאים הללו, נציג האתר יתאם ללקוח החזרה עם חברת שליחויות, במקרה הזה יוחזר כספו של הלקוח בקיזוז דמי איסוף של 25 ₪ ( סכום זה יתעדכן מפעם לפעם).
 9. החזרת מוצר לאחר שמצבו שונה לרעה בזמן שהיה ברשות הלקוח, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או התקלקל ו/או ניזוק ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעו בו שינויים ע"י הלקוח ששינו את מצבו לרעה, זכותם של האתר ומנהליו  לתבוע את נזקיהם בשל כך.  על מנת להימנע מנזק למוצר, יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם וללא כל פגיעה או נזק או פגם או קלקול מכל סוג שהוא.
 10. מבלי לגרוע בזכויות ביטול הזמנה, האתר יהא רשאי לבטל עסקה במקרים הבאים:

האתר יודיע ללקוח על הביטול באמצעות פרטי הקשר אותם מסר הלקוח בהזמנה או בהרשמה לאתר, ויחזיר ללקוח את כספו.

 

הגנה על הפרטיות ומאגרי מידע

 1. האתר ובעליו אחראים לשמירת פרטיות המשתמשים והפרטים האישיים שהם מספקים, באמצעות טכנולוגיות המעודכנות ביותר על שמירת מאגרי המידע, כמו כן האתר ובעליו אינם שומרים את נתוני כרטיס האשראי של הלקוחות.
 2. לתשומת לב המשתמש: בעצם מסירת פרטיו האישיים במהלך ביצוע רכישה של מוצר באתר נותן המשתמש את הסכמתו לצרפו לרשימת התפוצה של האתר לצורכי קבלת הודעות פרסומיות בדואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) בגין מוצרים ופעילויות.
 3. במידה והלקוח אינו מעוניין לקבל הודעות הוא רשאי להסיר בכל עת את פרטיו מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך.

 

זכויות יוצרים וקניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של אילנית יתח
 2. האתר והתוכן המופיעים בו, לרבות עיצוב האתר, צילומים, קטעי אודיו, קטעי וידאו, טקסט, מוגנים ע"י חוקי זכויות יוצרים, אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים .
 3. חל איסור מוחלט על הגולש באתר להכניס שינויים, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור כל חלק מן המידע הכלול באתר ללא הסכמתה הכתובה והמפורשת של אילנית יתח.

 

תנאי השימוש באתר

רשאי להשתמש באתר כל משתתף אשר יקיים את התנאים הבאים במצטבר:

 1. תושב ישראל אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו חשבון בנק פעיל, תעודת זהות ו/או דרכון בתוקף. הרשמה לביצוע פעולות באתר מהווה הצהרה מצד המשתמש כי גילו של המשתמש מעל 18 שנה.
 2. ברשותו כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי בתוקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל כדין, ותקף ביום ביצוע הפעולה.
 3. כל שדות החובה המופיעים בטופס ההזמנה המצוי באתר, מולאו נאמנה על ידי המשתמש, לרבות שמו המלא, שם המשתמש, כתובת תא הדואר האלקטרוני,  כתובת מקום המגורים, מספר תעודת זהות ומספר טלפון.

 

אחריות

 1. האתר מאפשר ללקוח לרכוש מוצרים שונים של המותגים המובילים בעולם בצורה נוחה ומחירים אטרקטיביים, עם זאת מפעילת האתר ו/או מי מטעמה, אינם נושאים בכל אחריות לטיב המוצרים, האחריות המלאה והבלעדית בכל הנוגע למוצרים לאיכותם ו/או לטיבם ועמידותם בתקן חלה על הספקים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם.
 2. תמונות/וידאו המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד. ייתכנו הפרשי גוונים בצבעים, בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל.
 3. השירות באתר המכירות ניתן לשימוש כפי שהוא ("AS IS"). לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי מפעילת האתר ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו ולדרישותיו.
 4. האתר עושה הכול על מנת לשמור על רצף פעילות מלא במהלך השנה , ביחד עם זאת החברה לא תהיה אחראית באופן ישיר או עקיף על תקלות בקווי התקשורת ואו האינטרנט ואו החשמל המאפשרים את שירותי הגישה לאינטרנט.


עדכון התקנון

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את התקנון מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, על הלקוח לבדוק את התקנון לפני כל שימוש באתר.

 

שיפוט

הדין החל על הצעותיך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית המשפט המוסמך בתל אביב.


שאלות ובירורים

לבירורים ולשאלות, ניתן לפנות אל שירות הלקוחות באתר או בטלפון,0506586699  ופנייתך תטופל בשעות הפעילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *